- kilka słów o nas -

Camping Family Łęknica

Obiekt jest położony 600m od Geoparku i 2 km od Parku Mużakowskiego.

W cichym i ustronnym miejscu, co zapewnia możliwość spokojnego wypoczynku. Oferujemy miejsca noclegowe w domkach letniskowych o powierzchni 30 m2., na przestronnej działce przy lesie.

Wspaniałe miejsce, doskonale zorganizowany camping. Wyposażony w ławki, stoły, altanki. Cudownie zadbany. Wszędzie czyściutko i pięknie. Jest trawka wykoszona pod namioty, są drzewa, lasek cienisty gdzie można stanąć kamperem lub przyczepą.
Szybka decyzja i ahoj przygodo. To było ciekawe wyzwanie. Wkrótce oczywiście skorzystamy z możliwości wydłużenia trasy. Właścicielowi, Panu Sławkowi dziękujemy za wprowadzenie w temat i udzielenie jakże cennego instruktażu – Magdalena Wawrzyniak lipiec 2017r.
Niedziela z Wami była cudowna! Przepiękna, malownicza trasa. Rodzinne tereny widziane z zupełnie nowej – wodnej perspektywy! Dziękujemy – Katarzyna Waszak czerwiec 2017 r.
Jacek
Marysia
Paweł

W domkach znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienka, salon z TV oraz sypialnia. Na campingu zapewniamy dobre warunki sanitarne, całodobowo ciepłą wodę, bez limitu i dodatkowych opłat. Teren jest całkowicie ogrodzony, posiada bezpłatny parking, dajemy możliwość podłączenia do prądu i zrzutu nieczystości. Na obiekcie znajduje się altana z grillem i wyznaczone miejsce na ognisko. Ponadto posiadamy świetlicę z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym), kącik dla młodszych (książki, gry) oraz TV i Internet Wi-Fi. Dodatkowo bezpłatnie posiadamy akcesoria dla dzieci takie jak: łóżeczko, wanienka, nocnik, nakładka na ubikację i krzesełko do karmienia.

Film Promocyjny

Zobacz czym zachwyca Łęknica!